ATENTIE – Tabelul nu este complet!  Daca nu ai inca alocat niciun coordonator te rugam consulta din nou tabelul in ziua de vineri.

Afla-ti coordonatorul CLICK AICI! Suna-l pentru orice nelamurire!

CLICK AICI pt Ghidul voluntarului BikeRace 2017

Nume Prenume Liceu sau organizatie
Buzea Tania Colegiul National "Andrei Saguna"
Ungureanu Diana Colegiul National "Dr Ioan Mesota'
Burcea Naomi Colegiul de Stiinte ale Naturii "Emil Racoviță" Brasov
Kajcsa Renata CNI "Grigore Moisil"
Dorin Sebastian Colegiul Naional "Unirea"
Rosculet Andra C.N. "Unirea" Brasov
Buda Vlad colegiul national de informatica Grigore Moisil
Leonte Gabriela Colegiul National de Informatica "Grigore Moisil"
Szanto Calin Colegiul National "Unirea" Brasov
Șerban Claudiu Liceul cu Program Sportiv
Oltean Daiana-Mădălina UnitBv
Danie Larisa Colegiul Național "Unirea" Brașov
Lepadatu Radu Colegiu National "Unirea"
Ghinea Alexandra-Elena CNI Gr Moisil BV
Pălășan Anda Colegiul National de Informatica "Gr.Moisil"
Sauca Giulia Colegiul de Stiinte ale Naturii "Emil Racovita" Brasov
Grigor Ana-Maria Colegiul de Stiinte ale Naturii "Emil Racoviță" Brasov
Stelea Stefania Liceul Teoretic Johannes Honterus
Ghitoc Isabelle Liceul de Arte Plastice "Hans Mattis Teutsch"
Rusen Robert Liceul Teoretic "Johannes Honterus"
Olteanu Andreea Colegiul Național "Andrei Șaguna"
Costea Alexandra Liceul Andrei Mureşanu
Luca Ioana Organizatie de Tineret a Forumului German din Brasov
Cherciu Sebastian Colegiul Economic Andrei Bârseanu Brasov
Dinu Rares COstin Liceul "Andrei Muresanu"
Comsa-Fulga Oana Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov
Lázár Brigitta C. N. Áprily Lajos
Szavai Alexandra Lic. Teor. Johannes Honterus
Ciuciu Ioana C.N. Dr. Ioan Mesota Brașov
Buzea Maria C.Dr. Ioan''Mesota''
Iacob Delia-Elena Colegiul National "Unirea" , Brasov
Oros Andreea-Maria Liceul teoretic "Johannes Honterus" Brașov
Manoleanu Petra-Iulia Colegiul Naţional "Andrei Şaguna" Brașov
Marincas Medeea Liceul Teoretic "J. Honterus"
Boboia Andrada - Iulia Colegiul National "Unirea" Brașov
Serban Alessia Colegiul Național Unirea
Cupes Andrei Colegiul National "Andrei Saguna"
Ianoșiu Andreea Colegiul Național "Andrei Șaguna"
Amaricai Amalia C.N. Andrei Saguna
Băicuș Maria-Alexandra Colegiul Național Andrei Șaguna
Măeruțiu Iulia Colegiul Național Andrei Saguna
Sulu Mara Colegiul National ,,Andrei Saguna"
Penzes Crista-Timeea Liceul Andrei Muresanu
Chitu Ilinca Lic. Teor. J. Honterus
SUCIU Maria Colegiul National "Andrei Saguna"
Colțea Andreea Colegiul Național "Andrei Șaguna"
Cruceriu Raluca Colegiul Național "Andrei Saguna" Brasov
Chelemen Andra-Maria Colegiul National "Andrei Saguna"
Lemnian Teodora Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov
Gîrbacea Miruna Colegiul Național de Informatica Grigore Moisil
Vlădărean Maria-Monica Colegiul Național ''Andrei Șaguna'' Brașov
Tomiţă Anastasia Valentina Colegiul Naţional "Andrei Şaguna"
Pricop Dariana Elena Liceul Andrei Muresanu
Badea Codruta-Elena Colegiul National "Andrei Saguna"
Stanciu Alina-Camelia Colegiul National "Andrei Saguna", Brasov
Vasilcoiu Ana-Maria Colegiul National "Andrei Saguna"
Dirstariu Daria Colegiul National 'Andrei Saguna'
Cosnean Alexandra Lic. "Andrei Muresanu " Brasov
Bîrsan Diana Georgiana Andrei Mureșanu
Fülöp Edina C.N. "Áprily Lajos"
Gönczöl Noémi Colegiul Național "Áprily Lajos"
Banaga Ioana Liceul "Andrei Mureşanu"
Alexe Maria Liceul Teoretic "J.Honterus"
Draganel Raluca C. N. 'Andrei Saguna' Brasov
Olteanu Horea Liceul Grigore Antipa
MARES ELENA CLAUDIA Centrul de Voluntariat Brasov
Pitigoi Diana Colegiul Doctor Ioan Mesota
Blegu Iustina Claudia Colegiul Tehnic "Maria Baiulescu"
Orghidan Izabela Colegiul National Andrei Saguna
Dumitrescu George Colegiul Național ,,Andrei Șaguna''
Tudor Iarina Colegiul National Andrei Saguna
Constantinescu Irina Delia Colegiul National "Andrei Saguna"
Dimulete Oana Colegiul Național Andrei Saguna
Aldeş Maria Colegiul National Andrei Saguna
Nica Bianca-Andreea Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov
Popa Monica C.N " Andrei Saguna" Brașov
Igescu Denisa Colegiul Național "Andrei Saguna" Brasov
Ghitu Vlad Colegiul National " Andrei Saguna"
Șovăilă Robert Colegiul National "Andrei Șaguna"
Postovaru Diana Colegiul National "Andrei Saguna"
Vișoiu Oana Colegiul Național "Andrei Șaguna" Brașov
Comșa Corina Colegiul Național ,,Andrei Șaguna''
Dimitriu Maria-Alexandra Colegiul National Doctor I. Mesota
Anghel Stefania Catalina Liceul Andrei Mureșanu
Păpară Ana Colegiul National "Andrei Saguna" Brasov
Păpară Daria Colegiul Național "Dr. Ioan Meşotă"
Socol George Adrian Liceul "Andrei Mureșanu"
Fodor Alexandru-Tudor Colegiul Național „Andrei Șaguna”, Brașov
Ignātescu Mihai "Andrei Mureșanu"
Nedelcu Vlad Colegiul National Andrei Saguna
Benga Anastasia Liceul "Andrei Muresanu"
Zaharie Karla Colegiul Național "Andrei Șaguna"
Botoman Iulia Colegiul National "Andrei Saguna"
Lázár Brigitta C.N. Áprily Lajos
Borhaci Szabina- Patricia Andrei Mureșanu
Pomîrleanu Sebastian-Mihai C.N. "Andrei Șaguna"
Mihăilă David Colegiul National Andrei Saguna
Mihail Andrei Colegiul National "Andrei Saguna"
Coltea Stefania C.N. "Andrei Saguna"
Cîrstea Isabela Colegiul Național Andrei Șaguna, Brașov
Dragoș Miruna-Florentina Colegiul Național "Andrei Saguna" Brașov
Nume Prenume Liceu sau organizatie